
För er som inte ser vad det är, så är det gammeldags vaniljglass och jordgubbar. Glassen och gubbarna kommer från ICA och kostade 10 kr per paket. Tog hälften och hälften, så hela outfiten här kostade mig 10 kr. OCH FOLK SÄGER ATT JAG INTE KAN RÄKNA!